Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Danışmanlık Servisi

Danışmanlık Servisimiz

Dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konusunda toptan, perakende ve tüketim malı üretim sektörlerinin önde gelen şirketlerine uygun maliyetli ve yaratıcı depo çözümleri sağlamaktayız. Bunun yanında bireysel olarakta müşterilere kişisel ev eşyalarını depolama şansı veriyoruz.

MGL International Moving olarak firmaların maliyetleri ve müşterilerinin memnuniyeti açısından giderek yükselen önemli bir unsur olan lojistik danışmanlığın pazar paylarını doğrudan etkilediğini söyleyebiliriz.

Danışmanlık Servisi

 

İş yaşamında sorunsuz olarak ve farklı beklentilere hitabı bulunan, çok farklı türlerden iş yer alıyor. Danışmanlık da bu alanlardan sadece biridir. Dışarıdan danışmanlık almak basit görünebilir ama en doğru yolu göstermek ve de kapsamlı olan zor bir iş alanıdır.

Hangi alanlarda danışmanlık yapılıyor

İlk olarak lojistik alanı son derece önemlidir. Lojistik alanında havayolu, denizyolu ve karayolu gibi alanlar içerisinde taşımacılık gerçekleşirken aynı zamanda dış ticaret, gümrük işlemleri ve depolama da gerçekleştirilmektedir. Firma danışmanlık alanı içerisinde de uzun yıllardır çok geniş bir alan içerisinde hizmet vermeye devam etmekte olan, kurumsal olan çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım içerisinde olduğundan dolayı tüm bu alanlar içerisinde danışmanlık gerçekleştirmektedir.

Danışmanlık alanında nasıl çalışma gerçekleştirilir

Danışmanlık servisinde eğer kişilerden başvuru gelmişse ilk olarak alanında uzman olan arkadaşlar sizinle ilgili olarak ve işle ilgili olarak gerekli inceleme ve araştırmaları gerçekleştiriyor. İş açısından bir tür fizibilite çalışması yapıyor. Sonrasında da kişilerin istekleri doğrultusunda özel olarak danışmanlık hizmeti sunuyor. Danışmanlık hizmetlerinde uygun olan danışmanlar atanarak bu danışma hizmetinden kesintisiz bir şekilde hizmet alınmaya başlanabilir.

Danışmanlık hizmeti sunulmadan öncesinde iki taraflı bulunan bağlayıcı unsurları bulunan bir danışmanlık sözleşmesi yapıyor ve de sözleşmeye uygun olarak bir hizmet sunuyor. Elbette bu sözleşmenin yanında gizlilik sözleşmesi ve tarafsızlık beyannamesi de imzalanmaktadır.