Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Diplomatik Taşımalar

Uluslararası Diplomatik Taşıma

İlgili diplomatın konsolosluğa ait eşyaların ya da araçların gümrük izinleri oluşturulmuş farklı ülke konsolosluğuna ya da adrese güvenli bir şekilde gönderilme lojistik biçimidir. Diplomatik kaşe ile iki farklı adres arasındaki devlet nezdinde özenli ve sigortalı bir şekilde firmamız tarafından ehemmiyetle sorunsuz bir şekilde lojistik işlemlerini tamamlıyoruz.

Diplomatik Taşıma

Diplomatik Taşımalar

Diplomatik taşıma hizmeti kapsamında yurtdışında ya da yurtiçinde bulunan diplomatik statüde bulunan devlet adamlarının ev eşyaları ya da parça eşyalarının taşınma işlemidir. Diplomatik taşıma hem yerli hem de yabancı olan diplomatların ve de devlet adamlarının taşınması işlemlerinde görev almaktadır. Türkiye de Dışişleri Bakanlığı da başta olmak üzere diğer konsolosluklarına da hem güvenli hem de ekonomik olarak diplomatik taşıma hizmeti sunulmaktadır. Bu firmalar yapmış oldukları kurumsal çalışmalar ile özel nakliye de çözüm üretmektedir.

Yurtdışında Türkiye’yi temsil etmekte olan konsolosluk çalışanları eşyalarının taşınması durumunda profesyonel ekip aracılığı ile hizmet sunulmaktadır. Bu taşıma hizmeti açısından gerekli olan resmi belgeler, evraklar, kargolar, paket ya da başka eşyalar olarak tüm yelpaze de hizmet sunacak şekilde kurumsal olarak taşımacılık hizmeti verilmektedir. Resmi olarak görevli olan kişilerin eşyalarının taşınmasının yanında aynı zamanda özel olan eşyaların güvenli bir şekilde taşınması da sağlanmaktadır. Bütün bu hizmetler cüzi miktarlarda sunulmaktadır. Diplomatik taşıma gerçekleşmesi açısından kurumsal bir firma ile anlaşılması gereklidir.

Diplomatik Eşya Taşımacılığı

Herhangi bir diplomatın bağlı bulunduğu diplomatik misyon ile Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanlığı’na başvuru yapması ve de Diplomatik düzeyde pasaport ve kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. Nakliye firma diplomatik misyon ile irtibatta bulunup ihraç müsaadesi hazırlanma talebinde bulunması gereklidir. İhraç müsaadesi Dış İşleri Bakanlığından alınmaktadır.