Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Uluslararası Evcil Hayvan Taşımacılığı

Dostunuzu Bizimle Bir Seyahate Gönderebilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık deneyimimize dayanarak uluslararası evcil hayvan taşıma hizmetinide siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den istediğiniz bir ülkeye evcil hayvanlarınızı güvenle transfer etmek için uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Evcil Hayvan Taşıma

Uluslararası Evcil Hayvan Taşımacılığı

Uluslararası evcil hayvan taşımacılığı son derece önemlidir. taşınma durumu söz konusu olduğunda günümüzde evcil hayvan sahipleri yanlarında dostlarını götürme durumunda zorlanıyor. Özellikle de toplu taşıma araçlarında bu durumda engeller yaşanabiliyor.

Bu durum evcil hayvan sahiplerinin kendi araçları olmadığında daha da zor hale geliyor. Hayvan sahipleri bu anlamda konuşacak birini bulamadıklarında bu durumda bir ihtiyaç oluşuyordu. Bu ihtiyaç durumunda yurt içerisinde ya da uzun mesafelerde evcil hayvan taşımacılığı gerçekleşebiliyor. Şehirlerarası yolculuk yapılması uzun sürebiliyor. Bu sebeple de evcil hayvanların bakımlı olarak seyahat edilmesi gerekli oluyor. Günümüzde bu duruma aşina olmayanlar uluslararası uçak, otobüs terminallerine evcil hayvanlarını götürüyor. Otobüs ve uçak firmaları kimileri izin vermiyor kimileri de bagajda götürebileceğini söylüyor. Bu durum evcil hayvanlar açısından oldukça zor bir durumdur. Evcil hayvanların daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması açısından bizimle anlaşabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşımacılığı İçin İstenen Belgeler

Uluslararası gerçekleştirilen evcil hayvan taşımacılığının ana amacı; hayvanların hem sağlıklı hem de güvenilir bir şekilde istenen yere ulaştırılmasıdır. Hayvan firmalar tarafından teslim alınmadan öncesinde bazı bilgilerin alınması gereklidir. ilk olarak bu soruların başında sağlık problemi bulunup bulunmadığıdır. Yedikleri yiyecekler sorgulanmalıdır. Tasma üzerine karışıklık olmaması açısından bulunmalıdır. İstenen belgeler arasında;

  1. Aşı kartı
  2. Kimlik kartı yer almaktadır.

Evcil hayvanın yolda vakit geçirmesi açısından belki oyuncağı da istenebilir.