Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Fuar & Stand Taşıma

Uluslararası Fuar Lojistik Hizmetleri

Uluslararası Fuarlarda boy gösteren tüm firmalar için hangi ülke olursa olsun gerekli lojistik hizmeti sağlanarak, istenildiği takdirde kurulum hizmetlerinide MGL international moving olarak sunmaktayız. İlgili standlar ve malzemeler özen ve titizlikle ilgili fuara kadar teslim edilerek firmaların lojistik hizmetini sorunsuz ve düşük maliyet yüksek kalite politikası çerçevesinde sağlanmaktadır.

Fuar Taşıma

Fuar ve stand taşımaları

Uluslararası fuar stant taşımaları hizmeti aracılığı ile katılanacak olan fuar, kongre, seminer ya da tanıtım gibi farklı organizasyonların başarı bir şekilde gerçekleşmesi açısından gerçekleşmektedir.

Uluslararası ticaretin de global ekonominin de en önemli unsurları arasında bulunan fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve de konserler müşterilere özel olan çözümlere ihtiyaç olarak duyulan organizasyon durumlarında katılımcı firmalar, fuar, sergi organizatörleri ve stand imalatçıları açısından taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

Nakliye firmaları genel olarak deneyim sahipleri olduklarından dolayı fuar ve stand taşıma kapsamı içinde müşterilerine depolama durumu, danışmanlık, dağıtım yapılması, yükleme hizmeti, stant teslim edilmesi gibi konularda kurulumundan sökülme işlemine kadar hizmet vermektedir. Fuar malzemeleri açısından araçların geneli liftli ve de araç kasaları yüklemeye uygun olan durumlarda olmaktadır. Genel olarak araçlarda kapalı kasa kullanılmaktadır.

Müşteri odaklı olan fuar ve stand taşımacılığı

Müşteri odaklı bulunan taşımacılık firmaları araç filosu, takip ve izleme olanakları bulunan alt yapı, yüksek hizmet kalite, acente ağı ve etkinlik açısından müşteriler için geniş fırsatlar sunmaktadır. Pek çok il içerisinde büyük fuar organizasyonları gerçekleşmektedir. Bu organizasyonlar da çeşitli firmalar ürünlerini ve hizmetlerini sergiliyor. Bu sergilemenin ana aşaması kurulum ve hizmetin bu bölgeye taşınmasıdır. Firmalar bu anlamda müşterilerine kurulum ve de taşıma noktasında hizmet sunmaktadır.