Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Kurulum & Montaj

Yurtdışı Kurulum & Montaj

İsteğiniz dahilinde eşyalarınız düzenli bir şekilde demonte edilecek yeni taşınılacak adrese aynı şekilde montajı yapılarak teslim edilir. Yurtdışında hamaliye ücretleri ve teknik ekip ücretleri bir hayli yüksek olduğundan, anlaşmalı olduğumuz özel ekiplerle bunu sağlamanız sizler için daha az maliyetli olacaktır.

Ofis taşımalarınızda ise profesyonel ekiplerimiz, evrak dolaplarınızı, çalışma masaları, duvar rafları ve tüm demonte yapılabilecek ürünlerinizin taşınabilmesi için gerekli koşulu sağlayıp taşınacağınız adresinizde montaj işlemlerini isteğinize göre düzenleyip sizlere teslim etmektedir.

 

Yurtdışı Kurulum ve Montaj

 

Ev ya da ofislerin taşınması açısından hem yurt içerisinde hem de yurt dışında kurulum ve montaj işlemleri profesyonel bir ekip aracılığı ile sunulmaktadır. Tek başına kişilerin dolap ya da teçhizat gibi ürünlerin demonte işlemlerinin yapılması, eşyaların hazır kullanılır bir hale getirilmesi oldukça yorucu olacaktır. İstek durumunda eşyalar düzenli olarak demonte yapılarak yeni taşınması gereken adrese aynı şekilde montajı sağlanarak teslim edilmektedir.

Yurt dışı hamal ücretleri ve teknik ekip ücretleri yüksek olduğundan dolayı anlaşmalı bulunan özel ekipler ile bu işlemin sağlanması açısından daha az maliyeti bulunmaktadır.

Ofis taşıma hizmetlerinde ise yine profesyonel bulunan ekipler, evrak dolapları, çalışma masaları ve raf gibi tüm demonte yapılması gerekecek olan ürünlerin taşınması açısından gerekli bulunan koşulların sağlanarak yine taşınacak olan adreslere montaj işlemleri isteğe göre düzenlenerek teslimi gerçekleşmektedir.

Yurtdışı Kurulumu ve Montaj Fiyatları

Hizmet alınması durumunda eşyalar düzenli olarak demonte edilerek yeni taşınılacak olan adrese aynı şekilde yeniden montajı gerçekleşmektedir. Yurt dışında hamal ücretleri ve teknik ekip ücretleri oldukça yüksek seviyededir. Bu sebeple bu işlemin Türkiye içerisinde gerçekleşmesi oldukça doğrudur.

Bu fiyatlandırmalar yurt dışında gerçekleştirildiğinde külfet oluşturacağından dolayı Türkiye içerisinde halledilmesi maddi açıdan daha doğru ve hesaplı olacaktır. Bu şekilde fiyat performans hizmeti elde edilecektir. Yurt dışına da montaj ve taşıma işlemleri gerçekleşmektedir.