Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Eşya Taşımacılığı - Mg Moving

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Uluslararası eşya taşımacılığı, faaliyetlerine kapıdan kapıya başlayan Uluslararası Lojistik, farklı yük kapasitelerine sahip kamyon ve kamyonetlerle yurt dışına seyahat eden kişilere profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Türkiye'den tüm dünyaya taşımacılık çözümleri sunan firmalarımız, komple ve parsiyel hizmetler sunmaktadır. Kişisel eşyaların taşınması alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Başka bir ülkeye taşınıyorsunuz ve uluslararası eşya taşımacılığını düşünüyorsanız eğer, firmamız çokça ülkede hizmet vererek, on binlerce kurum ve kuruluşa ait binlerce eşyayı taşımıştır. Uluslararası eşya taşımacılığı şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 Bugüne kadar sayamadığımız kadar çok ülkeye hizmet verdiğimiz onlarca binlerce kurum ve kuruluşa ait onlarca eşyayı taşıdık. Uluslararası eşya taşımacılığı ailesi olarak tüm müşterilerimize hızlı ulaşım deneyimi yaşatmak için çalışmalar yürütüyoruz. Taşıma öncesi eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız uzman kadromuz tarafından Avrupa standartlarına uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenip taşınmaktadır. Her türlü belgeye ve kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti verecek profesyonelliğe sahip olan firmamız, tüm müşterilerimize gümrükleme hizmeti sunmaktadır. Uluslararası eve teslimatta yetkin ve profesyonel bir firma seçmek, mallarınızın problemli teslimatı için çok önemlidir.

Avrupa uluslararası eşya taşımacılığı kalite standartlarına uygun, verimli taşımacılık hizmeti sunma kapasitesine sahibiz. Kuruluş amacımızdan yüzde yüz müşteri memnuniyeti noktasına kadar kaliteli taşımacılık hizmeti veren bir firmayız. Hem personel kalitesi açısından niteliklerini sürekli koruyan bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Bu nedenle şeffaftır; Sizlere güvenli ve kaliteli bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Uluslararası eşya taşımacılığı, sektörün yenilikçi yönü ile dikkat çekiyor; Size yüksek kalite standartlarını getiriyor. Deneyimli kadro yapısıyla hızlı ve güvenli hizmetin adresi olan firmamız; Sizlere dinamik hizmet sunar.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Size Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Profesyonel evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Uluslararası eşya taşımacılığı ile evden eve nakliyat firması olarak en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye'den taşınma konusunda uzmanlaşmış şirketimiz, yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyeti sağlayarak uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Avrupa uluslararası eşya taşımacılık ağıyla profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Evden eve uluslararası taşıma, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılması gereken bir taşımadır. Biz güvenilir ve uzman ekibimizle bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizimle çalışmak için birçok nedeniniz var;

  • Yılların deneyimi,
  • Profesyonel hizmet yaklaşımı ve memnuniyet garantisi,
  • Türkiye'den sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşınma sürecini başarıyla tamamlamasını sağlayacaktır.
  • Uluslararası taşınma için doğru adres uluslararası eşya taşımacılığı doğru adrestir.
  • Firma olarak taşımacılıkta kendimize güveniyoruz. Hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Uluslararası eşya taşımacılığı olarak profesyonel uluslararası kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İşletmenizi yurt dışına taşımak istiyorsanız ve kaliteli bir nakliye şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uluslararası taşıma hizmetimizde kişisel eşyalarınızın dikkatli bir şekilde paketlenmesi ve taşınması konusunda uzmanız. Uluslararası nakliye şirketiniz için en iyi seçenek olmamızın nedeni, taşıma sürecinin tüm detaylarını dikkate almamız ve gerekli özeni göstermemizdir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız neden bizi seçmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Profesyonel yaklaşımımız sayesinde uluslararası eşya taşımacılığı alanında fark yaratıyoruz.

Firma olarak, uluslararası kapıdan kapıya uluslararası hizmetler sunarken, nakliye firmalarımızı özenle seçiyor ve sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin işleri için tam bir güvenlik içinde modern ve düzenli bakımı yapılan kamyonlar kullanıyoruz. Büyük kamyonlarımızla, uluslararası eşya taşımacılığı operasyonlarında da profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Malların güvenli taşınması için özel olarak donatılmış kamyonlarımız, taşıma işlemlerinde de tercih ediliyor. Mallarınızın güvenliğini sağlamak ve kırılma riskini en aza indirmek için özel olarak paketleme hizmetimiz sayesinde taşıma araçlarımız bu işlemlerde avantaj sağlamaktadır.

Türkiye'den yurtdışına taşınma sürecinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak, nakliye araçlarının kalitesiyle de öne çıkıyor. Bizimle çalışarak siz yurt dışı taşınmanız sırasında üst düzeyde hizmetten yararlanabilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Neden profesyonel ve güvenilir taşımacılık hizmeti verdiğimizi düşündüğünüzde ulaşım araçlarımızın kaliteli ve dikkatli seçilmesi sizler için önemli bir ayrıcalık olacaktır.

Yurt Dışı Eşya Taşıma

Yurtdışına taşınmayı düşünmeye başladığınız gibi bu bir iş sorun haline gelir. Eşyalarınızı taşımak için siz doğru kişiyle iletişime geçmeli ve doğru hizmeti almalısınız. Yurt dışı eşya taşıma hizmetleri aşamalar halinde gerçekleştirilmektedir. Gideceğiniz ülke ve eşyalarınızın ne kadar taşınacağı önemli sorulardır. Eşya miktarınız evinizin büyüklüğüne göre hesaplanır. Yurt dışına taşınma hizmetlerinin süresi ülkelerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Mesafenin yanı sıra hava koşulları da teslimat süresini etkileyebilir. Birincisi mağazadan satın alınan faturalı eşyaların taşınması, ikincisi ise kullanılmış eşyaların evinize taşınmasıdır.

Kullanılmış eşyaların evinize taşınması kişisel eşyaların taşınması kapsamına girmektedir. Uluslararası eşya taşımacılığında, kişisel eşya hariç kalan eşyanızı kamyon firmamızı ikametgahınızdan taşıyabilirsiniz. Yasaklanan maddeler listesinde yer alan maddeler patlayıcı, yanıcı, kesici ve narkotik maddelerdir. Bunun dışında kişisel mülkiyete karşı çıkan diğer maddeler gıda maddeleri ve eskilerdir.

Gıda ürünleri ve antika objeler için özel izinler ve gerekli izinler gerekmektedir. Yasaklı mallar, yiyecek maddeleri ve eski eşyalarla dolup taşmak istenmez, çünkü bu, kişisel eşyaların taşınması sırasında gümrüklere neden olur. Bu sorunları yaşamamak için sitemizi ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi açısından firmamız en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uluslararası Eşya Taşıma Firmaları

Uluslararası eşya taşımacılığı dediğimiz zaman karşımıza oldukça fazla firma çıkmaktadır. Doğal olarak o kadar firma arasından, güvenebileceğimiz sağlam firma seçmek zor hale gelebilmektedir. Bunun için uluslararası eşya taşıma firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet veremeye çalışıyoruz. Sizlere vereceğimiz hizmet sayesinde bizleri neden seçmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Bir firma olarak en profesyonel ekipler ve ekipmanlar ile çalışmaktayız.

Sizlerin doğru hizmet alması bizim açımızdan büyük bir sorumluluk gerektirmektedir. Firmamız sektöründe edindiği tecrübelerle Uluslararası kategorideki müşterileri ve hizmet ortaklığı sürdürdüğü birçok yabancı firma ile sistem kurmuştur. Ülkemizde henüz ulaşımla ilgili bir eğitim kurumu bulunmamakla birlikte, personele sağladığı teknik bilgi ve ulaşımla ilgili gerekli tutum ve davranışlar açısından bir sır haline gelmiştir. Amacımız Batı'da uygulanan ve standart olan bu sektörün uluslararası eşya taşıma firması olarak kendi bünyemizde de uygulanmasını sağlamaktır.

Ülkelere Göre Yurt Dışına Eşya Taşıma

Yurt dışı eşya taşıma firması olarak, Avrupa'nın tüm ülkelerine mallarınızı güvenli ve emniyetli bir şekilde taşıyoruz. Taşınma adımları ve fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Taşınacağınız ülkenin konumu ulaşım hizmetlerinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Taşındığınız yerin konumu ev eşyalarınızın karayoluyla taşınmasını gerektiriyorsa prosedür farklı şekilde işleyecektir. Üç farklı yurt dışı taşıma hizmeti vardır: kara, deniz ve hava. Ayrıca gümrük ücretleri ve prosedürleri ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Yurt dışına giden bazı kişiler ev eşyalarını taşımaktan ziyade depolayacak yer arıyor. Ayrıca depolama sorunları ile ilgili olarak firmamıza başvurabilir ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.